Sklep numizmatyczny w Poznaniu

Profesjonalna wycena i skup monet w Poznaniu

W 2006 roku otworzyliśmy nasz oddział w Poznaniu. Od samego początku działalności zależy nam, aby nasze usługi były świadczone na jak najlepszym poziomie. Udaje się nam to osiągnąć dzięki doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy — naszą placówkę prowadzi zespół trzech specjalistów, którzy zapewniają fachowe doradztwo w różnorodnych obszarach związanych z numizmatyką. Dzięki temu wyróżniamy się wśród innych poznańskich sklepów numizmatycznych.

Prowadzimy profesjonalny skup oraz wycenę monet zarówno w Poznaniu, jak i na terenie całej Wielkopolski. Jesteśmy otwarci również na współpracę z osobami z innych części Polski, także w formie online. Nasze wyceny oparte są na aktualnych cenach rynkowych i giełdowych, aby zaprezentować klientom rzeczową, sprawiedliwą ofertę. Ponadto wspieramy w tworzeniu wyjątkowych kolekcji monet — możesz nam zaufać!

Skup monet i wycena Poznań
Sklep numizmatyczny Poznań

Opinie klientów

Oni już nam zaufali

Jak do nas trafić?

Gdzie znaleźć Dom Aukcyjny Numimarket w Poznaniu?

O co pytają klienci?

Co warto wiedzieć przed przybyciem do Domu Aukcyjnego Numimarket w Poznaniu?

Co warto wiedzieć?

Numizmatyka Poznań - nasze usługi dostępne w całej Polsce

Posiadasz stare monety i chcesz je wycenić? Skorzystaj z naszych usług wyceny i skupu monet w Poznaniu! Nasz punkt znajduje się w samym centrum miasta przy ulicy Wierzbięcice. Oprócz tego współpracujemy online z klientami z całej Polski. Dzięki temu każdy kolekcjoner może z łatwością skorzystać z naszych usług — zarówno lokalnie, jak i internetowo.

Dzięki naszej długoletniej działalności możemy poszczycić się jedną z najlepiej rozwiniętych ofert numizmatycznych w kraju. Przyczynia się do tego też prowadzony przez nas skup monet w Poznaniu, który sukcesywnie poszerza naszą ofertę. Długoletnie doświadczenie zebrane na rynku krajowym oraz zagranicznym sprawia, że wartość każdego egzemplarzu zostanie fachowo i sprawiedliwie oszacowana. Potwierdzeniem tego jest liczba zadowolonych osób, które często do nas powracają. Zapraszamy do kontaktu!

Zależy nam na komforcie każdego klienta, dlatego wycena monet w naszym oddziale jest bezpłatna i niezobowiązująca. Dokładamy starań, aby cały proces był przejrzysty i całkowicie uczciwy. Monety można wycenić stacjonarnie w naszym punkcie w Poznaniu podczas wcześniej umówionej wizyty lub skorzystać z formularza na stronie. Z chęcią wycenimy zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i całe zbiory, a jeśli okażą się one wartościowe — zaproponujemy skup monet.