Opinie naszych klientów

Bardzo życzliwa i profesjonalna obsługa ze strony pracowników DA Numimarket! Aukcje organizowane przez Numimarket na pewno zagoszczą na stałe w moim kalendarzu! Dziękuję i POLECAM!
MrMirek Ch. / Google

Na podstawie dotychczasowych doświadczeń z Dom Aukcyjny Numimarket.pl mogę zaświadczyć o wysokiej klasie numizmatów, które oferują oraz profesjonalizmie jej pracowników. Mam gwarancję, że poważnie podchodzą do mojej pasji. Serdecznie polecam. Szczególnie godny polecenia jest Artur Brzeziński, który zawsze chętnie doradzi i podpowie, co jest warte uwagi.

Władek Karpiński / Google

Świetna obsługa.
Pełen profesjonalizm.
Uczciwe podejście do klienta.
Szczerze polecam każdemu kolekcjonerowi.

Krystian Chołaszczyński / Google

NUMIZMATYKA świdnica – nasze  usługi dostępne w całej polsce

Nasza działalność skoncentrowana jest w Poznaniu i Toruniu, gdzie znajdują się nasze sklepy numizmatyczne. Jesteśmy otwarci na klientów z całej Polski i rynki zagraniczne. Oferujemy również skup i wycenę monet dla mieszkańców Świdnicy oraz okolicznych miast.

Jeżeli szukasz numizmatyka na terenie Świdnicy, chcesz dowiedzieć się, ile warta jest Twoja kolekcja, wyślij nam zdjęcia i opis numizmatów, a my wycenimy je zupełnie za darmo. Nie czekaj – zgłoś się do nas już dziś! Zapraszamy do kontaktu!

WYSYŁKOWY SKUP MONET – świdnica i OKOLICE

Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski – również Świdnicy. Skądkolwiek jesteś możesz wysłać nam zdjęcia i opis swoich monet, a my dokonamy bezpłatnej wyceny i, jeśli okażą się wartościowe, zaproponujemy ich zakup. Nie musisz odwiedzać naszych punktów stacjonarnych. Jak działa cały proces?

Szybka wycena

Oferujemy darmową i niezobowiązującą wycenę – wystarczy wypełnić formularz i dołączyć zdjęcia danego przedmiotu. Odpowiedzi staramy się udzielać jak najszybciej – każda z nich trafia na podaną skrzynkę mailową.

Jeżeli okaże się, że posiadane przedmioty są wartościowe, zaproponujemy sprzedaż za gotówkę lub wystawienie ich na najbliższej aukcji.

Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami bezpośrednio, a my chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Przejdź do zakładki kontakt i dowiedz się więcej.