Opinie naszych klientów

Bardzo życzliwa i profesjonalna obsługa ze strony pracowników DA Numimarket! Aukcje organizowane przez Numimarket na pewno zagoszczą na stałe w moim kalendarzu! Dziękuję i POLECAM!
MrMirek Ch. / Google

Na podstawie dotychczasowych doświadczeń z Dom Aukcyjny Numimarket.pl mogę zaświadczyć o wysokiej klasie numizmatów, które oferują oraz profesjonalizmie jej pracowników. Mam gwarancję, że poważnie podchodzą do mojej pasji. Serdecznie polecam. Szczególnie godny polecenia jest Artur Brzeziński, który zawsze chętnie doradzi i podpowie, co jest warte uwagi.

Władek Karpiński / Google

Świetna obsługa.
Pełen profesjonalizm.
Uczciwe podejście do klienta.
Szczerze polecam każdemu kolekcjonerowi.

Krystian Chołaszczyński / Google

NUMIZMATYKA I SKUP MONET WROCŁAW – DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Nasze sklepy numizmatyczne znajdują się w Poznaniu oraz Toruniu, ale oferujemy także usługi na terenie całego kraju. Chętnie nawiązujemy współpracę także z klientami zza granicy. Jesteś z Wrocławia lub okolic? Nie ma problemu – skup i wycena monet są prowadzone również dla Ciebie!

Nie wiesz, gdzie znajduje się numizmatyka Wrocław? Nie czekaj i koniecznie skontaktuj się z nami! Potrzebujemy jedynie zdjęć i opisu, aby niezwłocznie wrócić do Ciebie z bezpłatną wyceną. Zapraszamy!

WYCENA I WYSYŁKOWY SKUP MONET – WROCŁAW I OKOLICE

Możesz skontaktować się z nami bez wychodzenia z domu – niezależnie od Twojej lokalizacji. Wyślij nam zdjęcia i opis monet, a my wycenimy je za darmo. W przypadku wartościowych okazów, zaproponujemy ich zakup. Jak działa wycena i skup monet Wrocław?

Szybka wycena

Nasza wycena nic nie kosztuje i nie wiąże się z obowiązkiem sprzedaży. Nie czekaj więc i wypełnij formularz oraz dołącz zdjęcia – trafi on na naszą skrzynkę mailową, dzięki czemu będziemy mogli jak najszybciej nawiązać kontakt.

Jeżeli okaże się, że posiadane przedmioty są wartościowe, zaproponujemy sprzedaż za gotówkę lub wystawienie ich na najbliższej aukcji. Sprawdź nasz skup monet Wrocław – cennik. Gwarantujemy rzeczową wycenę.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a my udzielimy ci wszystkich informacji. Więcej dowiesz się w zakładce kontakt. Przejdź do zakładki kontakt i dowiedz się więcej.