Internetowy Sklep Numizmatyczny

Dla wyjątkowych monet i banknotów, szczególnie tych, które ciężko dokładnie wycenić, najlepszą formą sprzedaży jest aukcja. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, organizujemy dwie profesjonalne aukcje w roku.

Do każdej aukcji drukujemy katalog ze zdjęciami każdej pojedynczej pozycji. Taka forma sprzedaży zapewnia naszym Klientom uzyskanie możliwie jak najwyższych cen. Warto podkreślić, że uzyskiwane przez nas ceny sprzedaży często przewyższają kwoty uzyskiwane przez zagraniczne domy aukcyjne.

Komitenci mają możliwość uzyskania zaliczki gotówkowej 

0% prowizji dla przedmiotów sprzedanych powyżej 5000 złotych.

NUMIZMATYKA – SKLEP Z MONETAMI POLSKIMI I ZAGRANICZNYMI

Specjalizujemy się w skupie i sprzedaży monet polskich i zagranicznych. Nasz zespół składa się z ponad 10 osób w tym trzech numizmatyków z wieloletnim doświadczeniem w odrębnych dziedzinach numizmatyki. Właśnie dlatego oferujemy Państwu profesjonalny skup monet, oparty na aktualnych cenach rynkowych i giełdowych.

MONETY KOLEKCJONERSKIE – DARMOWA WYCENA

W ramach usług naszego internetowego sklepu numizmatycznego oferujemy Państwu darmową i niezobowiązującą wycenę monet. Jeżeli posiadasz monetę kolekcjonerską lub inny numizmat, którego wartości nie znasz, wyślij jego zdjęcia i opis do nas przez internet, a my zajmiemy się jego wyceną. 

Zapraszamy na nasze aukcje

Szukają Państwo nowych monet kolekcjonerskich do swojej kolekcji? Zachęcamy do zapoznania się z ofertami na naszych aukcjach!