Dom Aukcyjny Numimarket.pl

Dla wyjątkowych monet i banknotów, szczególnie tych, które ciężko dokładnie wycenić, najlepszą formą sprzedaży jest aukcja. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, organizujemy dwie profesjonalne aukcje w roku.

Do każdej aukcji drukujemy katalog ze zdjęciami każdej pojedynczej pozycji. Taka forma sprzedaży zapewnia naszym Klientom uzyskanie możliwie jak najwyższych cen. Warto podkreślić, że uzyskiwane przez nas ceny sprzedaży często przewyższają kwoty uzyskiwane przez zagraniczne domy aukcyjne.

Możliwość uzyskania zaliczki gotówkowej dla Komitentów.

0% prowizji dla przedmiotów sprzedanych powyżej 5000 złotych.

Numizmatyka sklep - internetowy sklep numizmatyczny

Prowadzimy skup monet

Specjalizujemy się w skupie i dalszej sprzedaży monet polskich i zagranicznych. Nasz zespół to trzech numizmatyków, którzy specjalizują się w odrębnych dziedzinach numizmatyki. Właśnie dlatego oferujemy Państwu profesjonalny skup monet, oparty na aktualnych cenach rynkowych i giełdowych.

Oferujemy darmową wycenę

W ramach naszych usług oferujemy Państwu darmową i niezobowiązującą wycenę monet. Posiadamy wieloletnie doświadczenie numizmatyczne, dzięki czemu nasza wycena monet jest profesjonalna i oparta na solidnych podstawach.

Zapraszamy na nasze aukcje

Szukają Państwo nowych monet do swojej kolekcji? Zachęcamy do zapoznania się z ofertami na naszych aukcjach!