Profesjonalna wycena i skup monet Gniezno

Sklep numizmatyczny Gniezno

Specjaliści od numizmatyki

Szukasz rzetelnego skupu monet w Gnieźnie? Chciałbyś dowiedzieć się ile warte są Twoje monety, banknoty, medale lub odznaczenia? To proste! Skorzystaj z formularza umieszczonego obok i prześlij nam zdjęcia – na ich podstawie dokonamy wstępnej, darmowej wyceny.

Jeśli masz dużo monet, które chciałbyś wycenić, nie musisz fotografować każdej z nich osobno. Na początek wystarczy kilka zdjęć zbiorczych całej kolekcji. Jeśli będziemy potrzebować dokładniejszych fotografii – poprosimy Cię o nie. Przyjmujemy różnorodne egzemplarze – zarówno te wybite przed 1918 rokiem, jak i nowsze monety. Z chęcią dokonamy ich wyceny i udzielimy fachowej porady. Możesz nam zaufać!

Jesteś z Gniezna? Możesz skorzystać z wysyłkowego skupu monet oraz innych numizmatów. W przypadku wyjątkowo drogich kolekcji możemy też dojechać w dowolne miejsce w Polsce. Cały proces wyceny oraz skupu monet i banknotów jest jasny, przejrzysty i uczciwy wobec klienta. Zapraszamy do kontaktu!

Prześlij formularz

  *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

  Wysyłkowy skup monet

  Wysyłkowy skup monet – Gniezno i okolice

  Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski – również w Gnieźnie. Skądkolwiek jesteś, możesz wysłać nam zdjęcia i opis swoich monet lub banknotów, a my dokonamy bezpłatnej wyceny. Jeśli okażą się wartościowe, zaproponujemy ich zakup za gotówkę lub, w przypadku rzadkich i cennych przedmiotów, ich sprzedaż poprzez organizowane przez nas aukcje. Cały proces wyceny jest całkowicie bezpłatny i oparty na otwartej komunikacji – sprzedający zawsze wie, jaka jest wartość historyczna oraz stan techniczny przekazanych monet. 

  To, co wyróżnia nasz skup monet w Gnieźnie, to także w pełni wygodna transakcja. Nie musisz odwiedzać prowadzonych przez nas punktów stacjonarnych. Dzięki temu sprzedaż w naszym skupie monet jest niezwykle prosta – zobacz, jak to działa!

  Przesłanie zdjęć

  Wyślij nam zdjęcia swoich monet do wyceny. Możesz to zrobić przez formularz, komunikatory WhatsApp lub Messenger, a także mailowo.

  Wycena

  Po otrzymaniu zdjęć, skontaktujemy się z Tobą i podamy szacunkową wartość oraz cenę, jaką możemy Ci zaproponować.

  Wysyłka

  Jeśli zaakceptujesz zaproponowaną cenę prześlemy Ci gotową umowę kupna, którą należy wydrukować, podpisać i dołączyć do przesyłki z monetami.

  Zapłata

  Po otrzymaniu przesyłki i sprawdzeniu czy wszystko zgadza się z ustaleniami, niezwłocznie wykonujemy przelew na konto bankowe wskazane w umowie.

  Opinie klientów

  Oni już nam zaufali

  O co pytają klienci?

  Wycena i skup monet - najczęściej zadawane pytania

  Nasze usługi

  Numizmatyka Gniezno - nasze usługi dostępne w całej Polsce

  Nasza działalność skoncentrowana jest w Poznaniu i Toruniu, gdzie prowadzimy sklepy numizmatyczne. Wiemy, jak ważna jest rzeczowa wycena monet dla sprzedawców, dlatego nie ograniczamy naszej działalności wyłącznie do tych lokalizacji. Jesteśmy otwarci także na klientów z całej Polski oraz rynki zagraniczne –  oferujemy wycenę i skup monet dla mieszkańców Gniezna oraz okolicznych miast.

  Gniezno jest szczególnie ważnym miejscem na mapie naszego kraju. Jego walory historyczne sprawiają, że miasto to może poszczycić się ciekawą społecznością pasjonatów numizmatyki. Naszym celem jest wspieranie zarówno kolekcjonerów, jak i osób, którym zależy na korzystnej, transparentnej sprzedaży starych monet. Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów z Gniezna i umożliwiamy skorzystanie z profesjonalnego skupu starych monet – wygodnie i z korzyścią dla obu stron.

  Jeżeli szukasz numizmatyka na terenie Gniezna i chcesz dowiedzieć się, ile warta jest Twoja kolekcja – wyślij nam zdjęcia i opis numizmatów, a my wycenimy je zupełnie za darmo. Nie czekaj i zgłoś się do nas już dziś! Zapraszamy do kontaktu!

  Dlaczego warto nam zaufać?

  Dom Aukcyjny Numimarket w liczbach

  Nasze wieloletnie doświadczenie zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym jest gwarancją fachowej i rzetelnej wyceny. Co roku organizujemy aukcje numizmatyczne o międzynarodowym zasięgu oraz uczestniczymy w targach numizmatycznych w Polsce i Europie. Dom Aukcyjny Numimarket zatrudnia kilkanaście osób, co czyni nas jedną z największych firm z branży numizmatycznej w Polsce. Teraz prowadzimy nasze usługi wyceny i skupu monet także w Gnieźnie!

  0
  Najdroższa kolekcja wyceniona mailowo
  0
  Najdroższa sprzedana moneta
  0
  Liczba sprzedanych monet
  0
  Przeprowadzonych wycen

  Skup monet w Gnieźnie? Skorzystaj z naszych usług!

  Gwarancja fachowego doradztwa i korzystnej ceny oraz w pełni bezpieczna transakcja to tylko niektóre z korzyści, jakie oferuje nasz skup monet. Gniezno i okolice mogą liczyć na nasze wsparcie w ciągu całego procesu wyceny oraz sprzedaży swoich egzemplarzy. Niezależnie od wieku oraz kraju pochodzenia monet, polecamy skorzystać z naszych profesjonalnych usług numizmatycznych. Sprzedaż monet może nie tylko przynieść atrakcyjne zyski, ale również zasilić rynek numizmatyczny o kolejne interesujące egzemplarze. Dlatego jeśli znalazłeś ciekawy egzemplarz lub chcesz sprzedać swoją kolekcję rodzinną – skorzystaj z wysyłkowego skupu monet Domu Aukcyjnego Numimarket!

  Dlaczego Dom Aukcyjny Numimarket?

  Zobacz, dlaczego warto nas wybrać

  Fachowa
  pomoc

  Doświadczony
  zespół

  Krótki
  czas odpowiedzi

  Darmowa i uczciwa
  wycena