Skup monet Opole, darmowa wycena numizmatów

Numizmatyka Opole

Specjaliści od numizmatyki​

Szukasz rzetelnego skupu monet w Opolu? Chciałbyś dowiedzieć się ile warte są Twoje monety, banknoty, medale lub odznaczenia? To proste! Skorzystaj z formularza umieszczonego obok i prześlij nam zdjęcia – na ich podstawie dokonamy wstępnej, darmowej wyceny.

Jeśli masz dużo monet, które chciałbyś wycenić, nie musisz fotografować każdej z nich osobno. Na początek wystarczy kilka zdjęć zbiorczych całej kolekcji. Jeśli będziemy potrzebować dokładniejszych fotografii – poprosimy Cię o nie. Przyjmujemy różnorodne egzemplarze – zarówno te wybite przed 1918 rokiem, jak i nowsze monety. Z chęcią dokonamy ich wyceny i udzielimy fachowej porady. Możesz nam zaufać!

Jesteś z Opola? Możesz skorzystać z wysyłkowego skupu monet oraz innych numizmatów. W przypadku wyjątkowo drogich kolekcji możemy też dojechać w dowolne miejsce w Polsce. Cały proces wyceny oraz skupu monet i banknotów jest jasny, przejrzysty i uczciwy wobec klienta. Zapraszamy do kontaktu!

Prześlij formularz

  *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

  Wysyłkowy skup monet

  Wycena i skup monet – Opole i okolice

  Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski – również w Opolu. Skądkolwiek jesteś, możesz wysłać nam zdjęcia i opis swoich monet lub banknotów, a my dokonamy bezpłatnej wyceny. Jeśli okażą się wartościowe, zaproponujemy ich zakup za gotówkę lub, w przypadku rzadkich i cennych przedmiotów, ich sprzedaż poprzez organizowane przez nas aukcje. Nie musisz odwiedzać naszych punktów stacjonarnych. Zobacz, jak to działa!

  Przesłanie zdjęć

  Wyślij nam zdjęcia swoich monet do wyceny. Możesz to zrobić przez formularz, komunikatory WhatsApp lub Messenger, a także mailowo.

  Wycena

  Po otrzymaniu zdjęć, skontaktujemy się z Tobą i podamy szacunkową wartość oraz cenę, jaką możemy Ci zaproponować.

  Wysyłka

  Jeśli zaakceptujesz zaproponowaną cenę prześlemy Ci gotową umowę kupna, którą należy wydrukować, podpisać i dołączyć do przesyłki z monetami.

  Zapłata

  Po otrzymaniu przesyłki i sprawdzeniu czy wszystko zgadza się z ustaleniami, niezwłocznie wykonujemy przelew na konto bankowe wskazane w umowie.

  Opinie klientów

  Oni już nam zaufali

  O co pytają klienci?

  Wycena i skup monet - najczęściej zadawane pytania

  Nasze usługi

  Numizmatyka Opole - nasze usługi dostępne w całej Polsce​

  Nasza działalność skoncentrowana jest w Poznaniu i Toruniu, gdzie prowadzimy sklepy numizmatyczne. Jesteśmy jednak otwarci na klientów z całej Polski oraz rynki zagraniczne. Oferujemy również skup i wycenę monet dla mieszkańców Opola i okolicznych miast.

  Jeżeli szukasz numizmatyka na terenie Opola i chcesz dowiedzieć się, ile warta jest Twoja kolekcja – wyślij nam zdjęcia i opis numizmatów, a my wycenimy je zupełnie za darmo. Nie czekaj i zgłoś się do nas już dziś! Zapraszamy do kontaktu!

  Dlaczego warto nam zaufać?

  Dom Aukcyjny Numimarket w liczbach

  Nasze wieloletnie doświadczenie zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym jest gwarancją fachowej i rzetelnej wyceny. Co roku organizujemy aukcje numizmatyczne o międzynarodowym zasięgu oraz uczestniczymy w targach numizmatycznych w Polsce i Europie. Dom Aukcyjny Numimarket zatrudnia kilkanaście osób, co czyni nas jedną z największych firm z branży numizmatycznej w Polsce.

  0
  Najdroższa kolekcja wyceniona mailowo
  0
  Najdroższa sprzedana moneta
  0
  Liczba sprzedanych monet
  0
  Przeprowadzonych wycen

  Dlaczego Dom Aukcyjny Numimarket?

  Zobacz, dlaczego warto nas wybrać

  Fachowa
  pomoc

  Doświadczony
  zespół

  Krótki
  czas odpowiedzi

  Darmowa i uczciwa
  wycena