Sklep numizmatyczny w samym centrum Torunia

Nasza firma istnieje na rynku numizmatycznym od 2006 roku. Przedtem numizmatyka przez 10 lat była naszą pasją. Od początku specjalizujemy się w skupie i sprzedaży monet, banknotów, zegarków i złota.

Profesjonalna wycena i skup numizmatów w Toruniu

W stosunku do innych sklepów numizmatycznych wyróżnia nas ogromna waga, jaką przywiązujemy do bezpieczeństwa całego procesu wyceny i skupu. Profesjonalny monitoring oraz drzwi na elektromagnes, w które wyposażony jest nasz sklep gwarantują bezpieczeństwo, a brak witryny sklepowej zapewnia dyskrecję całemu procesowi.

Nasze wieloletnie doświadczenie zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym, jest gwarancją fachowej i rzetelnej wyceny. Zadowoleni klienci, którzy stale do nas powracają, są tego najlepszym potwierdzeniem. Wielu naszych klientów przyjeżdża do nas spoza Torunia – między innymi z Bydgoszczy, Brodnicy, Włocławka, czy Grudziądza.

Cały proces wyceny i skupu jest u nas jasny, przejrzysty i (co najważniejsze) uczciwy wobec klienta.

Toruń Dom Aukcyjny Numimarket

Jak wygląda wycena i skup numizmatów?

Wycena monet w naszym sklepie numizmatycznym jest bezpłatna i należy pamiętać, że nie zobowiązuje do sprzedaży! Monety wyceniamy w oparciu o aktualne ceny rynkowe i aukcyjne. Od ponad dziesięciu lat prowadzimy profesjonalny skup monet i skup złota, dlatego po wycenie istnieje możliwość sprzedaży.

Dzięki rozmowie telefonicznej możemy dokonać wstępnej wyceny dla monet współczesnych. Dla monet z lat pięćdziesiątych lub starszych wymagane są zdjęcia do przybliżonej wyceny, które można wysłać e-mailem.

Na podstawie zdjęć wstępnie wyceniamy oferowane monety lub banknoty. Dokładna wycena jest możliwa tylko po obejrzeniu monet i innych obiektów na żywo w naszej siedzibie przez numizmatyka. Warto pamiętać, że dokładna wycena monet “na żywo” może zarówno obniżyć, jak i znacznie zwiększyć ich cenę.

Oferujemy natychmiastową płatność gotówką lub przelewem bankowym.

Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny.

UWAGA – prosimy nie czyścić i nie myć monet przed wyceną, może to znacznie obniżyć ich wartość!

Jak do nas trafić?

Numizmatyka Toruń Artur Brzeziński

Tel. +48 56 620 00 04
Mail: domaukcyjnytorun@numimarket.pl
Adres: ul. Łazienna 9 87-100 Toruń


Dlaczego warto nam zaufać?

Opinie naszych klientów

Bardzo życzliwa i profesjonalna obsługa ze strony pracowników DA Numimarket! Aukcje organizowane przez Numimarket na pewno zagoszczą na stałe w moim kalendarzu! Dziękuję i POLECAM!
MrMirek Ch. / Google

Na podstawie dotychczasowych doświadczeń z Dom Aukcyjny Numimarket.pl mogę zaświadczyć o wysokiej klasie numizmatów, które oferują oraz profesjonalizmie jej pracowników. Mam gwarancję, że poważnie podchodzą do mojej pasji. Serdecznie polecam. Szczególnie godny polecenia jest Artur Brzeziński, który zawsze chętnie doradzi i podpowie, co jest warte uwagi.

Władek Karpiński / Google

Świetna obsługa.
Pełen profesjonalizm.
Uczciwe podejście do klienta.
Szczerze polecam każdemu kolekcjonerowi.

Krystian Chołaszczyński / Google

Szybka wycena

Oferujemy darmową i niezobowiązującą wycenę – wystarczy wypełnić formularz i dołączyć zdjęcia danego przedmiotu. Odpowiedzi staramy się udzielać jak najszybciej – każda z nich trafia na podaną skrzynkę mailową.

Jeżeli okaże się, że posiadane przedmioty są wartościowe, zaproponujemy sprzedaż za gotówkę lub wystawienie ich na najbliższej aukcji.

Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami bezpośrednio, a my chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Przejdź do zakładki kontakt i dowiedz się więcej.