Sklep numizmatyczny w Toruniu

Profesjonalny skup i wycena monet Toruń

Gwarantujemy fachową i rzeczową wycenę oraz skup monet w Toruniu. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz doskonałej znajomości rynku krajowego i zagranicznego nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę na każdym etapie wyceny. Cały proces wyceny i skupu jest u nas jasny, przejrzysty i uczciwy. Potwierdza to liczba zadowolonych osób, które skorzystały już z naszych usług. Nasz punkt odwiedzają klienci również z okolicznych miast — Bydgoszczy, Brodnicy, Włocławka, czy Grudziądza.

Wiemy, jak bardzo ważne jest bezpieczeństwo podczas transakcji. Dlatego nasz sklep numizmatyczny w Toruniu dostosowany jest w taki sposób, aby każdy klient mógł poczuć się w pełni komfortowo. W ramach ochrony przed potencjalnymi przestępcami zainstalowaliśmy profesjonalny monitoring i zrezygnowaliśmy z witryny sklepowej. Dzięki temu każda osoba odwiedzająca nasz salon może liczyć na pełną dyskrecję.

Skup monet Toruń
Sklep numizmatyczny Toruń

Opinie klientów

Oni już nam zaufali

Jak do nas trafić?

Gdzie znaleźć Dom Aukcyjny Numimarket w Toruniu?

O co pytają klienci?

Co warto wiedzieć przed przybyciem do Domu Aukcyjnego Numimarket w Toruniu?

Co warto wiedzieć?

Numizmatyka Toruń - nasze usługi dostępne w całej Polsce

Nasz sklep numizmatyczny w Toruniu działa już prawie dwadzieścia lat — jesteśmy obecni na rynku od sierpnia 2006 roku. Założenie naszego punktu poprzedzone było dekadą pasjonowania się tą dziedziną. Aktualnie znajdujemy się przy ulicy Łaziennej 9 w Toruniu, gdzie prowadzimy profesjonalny skup oraz wycenę monet. Nawiązujemy również współpracę z klientami z całej Polski przez internet.

Wysoka jakość naszych usług to zasługa nie tylko długoletniej pasji oraz zgłębiania wiedzy, ale również poznawania rynku numizmatycznego w Polsce i na świecie. Od ponad 10 lat udzielamy się na giełdach i aukcjach numizmatycznych w całej Europie. Pozwala nam to na stałe powiększanie oferty naszych monet oraz oferowanie konkurencyjnych cen skupu monet w Toruniu.

Chętnie wycenimy nie tylko pojedyncze egzemplarze, ale również całe kolekcje monet. Ponadto wycena jest całkowicie bezpłatna i nie zobowiązuje do sprzedaży numizmatów w naszym punkcie. Z naszej strony klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, fachową wiedzę i ofertę zgodną z obowiązującymi cenami rynkowymi i giełdowymi. Warto zaznaczyć, że prowadzimy skup monet nie tylko w sklepie numizmatycznym w Toruniu, ale również dla innych lokalizacji w kraju — wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz i załączyć zdjęcia swoich egzemplarzy. Oprócz skupu i wyceny pomagamy także w zakładaniu niepowtarzalnych kolekcji monet.