SPRZEDAJ SWOJE MONETY NA AUKCJI

Pasjonujesz się numizmatyką? Chcesz odświeżyć swoją kolekcję? Posiadasz monety czy banknoty o dużej wartości? Zachęcamy do przekazania ich na najbliższą aukcję!

Stawiamy na starannie dobraną i wyselekcjonowaną ofertę, dzięki czemu nasze aukcje cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem kolekcjonerów zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Oprócz fachowego doradztwa i pośrednictwa w procesie gradingu gwarantujemy Państwu najkorzystniejsze warunki sprzedaży komisowej oraz prowizje od 0%. 

  WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE I NAJLEPSZE OFERTY

  Jesteśmy jednym z największych numizmatycznych domów aukcyjnych w Polsce. Profesjonalne aukcje organizujemy cztery razy w roku, sprzedajemy na nich monety o wartości od kilkuset złotych do nawet kilkuset tysięcy złotych.

  Do naszych aukcji drukujemy katalog ze zdjęciami każdej pojedynczej pozycji, dzięki czemu nasi Klienci uzyskują możliwie najwyższe ceny. Warto podkreślić, że uzyskiwane przez nas ceny sprzedaży często przewyższają kwoty uzyskiwane przez inne domy aukcyjne.

  Dodatkowo:

  • komitenci mają możliwość uzyskania zaliczki gotówkowej, 
  • gwarantujemy 0% prowizji dla przedmiotów sprzedanych powyżej 5000 złotych,
  • dzięki formie online aukcje są dostępne dla wszystkich kolekcjonerów, bez względu na miejsce zamieszkania.

  Zapraszamy do kontaktu

  W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą działalnością np. wyceną monet lub innych posiadanych numizmatów, zachęcamy do odwiedzenia jednej z naszych siedzib lub kontaktu telefonicznego!