e-Aukcja 4

rozpoczyna się za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Data: 2024-11-24

Godzina: 10:00

Chcesz, aby twoje monety zagościły na naszych aukcjach?

Chcesz wycenić swoje monety?

Chcesz sprzedać swoje monety?

Co zrobić, aby sprzedać monety na naszych aukcjach?

Bezpłatna wycena

Wysyłasz nam zdjęcia swoich monet, a my dokonamy ich wyceny i zaproponujemy najlepszą formę ich sprzedaży. Możesz przesłać zdjęcia przez formularz, komunikatory WhatsApp lub Messenger, a także mailowo.

Spisanie Umowy

Po przekazaniu przedmiotów, przygotujemy umowę komisową, na której znajdą się wszystkie przekazane na aukcję przedmioty. Umowę możemy podpisać w naszym biurze lub zdalnie.

Przygotowanie przedmiotów

Nasi specjaliści zajmą się profesjonalną fotografią oraz opisem przekazanych na aukcję przedmiotów, dzięki czemu osiągną możliwie najwyższe ceny.

Dzień aukcji

Punkt kulminacyjny całego procesu. Twoje numizmaty zostaną zlicytowane, a Ty będziesz mógł śledzić na żywo przebieg licytacji i rosnące ceny.

Rozliczenie sprzedaży

W przeciągu 30 dni otrzymasz rozliczenie i podsumowanie sprzedanych przedmiotów, a należność zostanie wypłacona gotówką lub przelewem na wskazane konto bankowe.

Sprzedane monety

Najciekawsze monety wylicytowane na naszych aukcjach

Przeprowadzone aukcje

Sprawdź aukcje, które przeprowadziliśmy

Aukcje monet

Chcesz umieścić swoje monety na naszych aukcjach?

Chcesz sprzedać swoją kolekcję, ale nie wiesz dokładnie ile aktualnie jest warta? A może otrzymałeś monety w prezencie i nie masz pojęcia czy są wartościowe? 

Skorzystaj z formularza kontaktowego i prześlij nam zdjęcia – na ich podstawie dokonamy wstępnej, darmowej wyceny. Jeśli będziesz zainteresowany, możemy wystawić je na licytację na naszych aukcjach monet.

Jeśli masz dużo monet, które chciałbyś wycenić, nie musisz fotografować każdej z nich osobno. Na początek wystarczy kilka zdjęć zbiorczych całej kolekcji. Jeśli będziemy potrzebować dokładniejszych fotografii – poprosimy Cię o nie.

Prześlij formularz

    *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.