Skup monet

Skup monet i banknotów — skorzystaj z usług Domu Aukcyjnego Numimarket

Jako Dom Aukcyjny Numimarket prowadzimy skup monet i banknotów w naszych punktach w Poznaniu i Toruniu. Oprócz tego umożliwiamy także skup online, dzięki czemu jesteśmy otwarci na sprzedających z całej Polski. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalna obsługa to tylko niektóre z korzyści, jakie zapewniamy naszym klientom. Zapewniamy rzetelną i fachową wycenę monet — zarówno pojedynczych egzemplarzy, jak i rozbudowanych kolekcji.

Na bieżąco obserwujemy sytuację na rynkach i giełdach numizmatycznych, aby każda wycena była jak najbardziej atrakcyjna dla klienta. Usługa ta jest całkowicie darmowa i nie zobowiązuje do sprzedaży monet w naszym punkcie. To niezwykle proste — wystarczy skontaktować się z naszym zespołem poprzez formularz dostępny w serwisie.

Skup monet online
skup starych monet banknotow
Skup monet online

Jak wygląda skup monet?

Skup monet online w kilku prostych krokach

Przesyłasz zdjęcia

Wysyłasz nam zdjęcia swoich monet do wyceny. Możesz to zrobić przez poniższy formularz, komunikatory WhatsApp lub Messenger, a także mailowo.

Wyceniamy monety

Po otrzymaniu zdjęć, skontaktujemy się z Tobą i podamy szacunkową wartość oraz cenę, jaką możemy Ci zaproponować.

Przesyłamy wycenę

Jeśli zaakceptujesz zaproponowaną cenę prześlemy Ci gotową umowę kupna, którą należy wydrukować, podpisać i dołączyć do przesyłki z monetami.

Oferta zakupu

Po otrzymaniu przesyłki i sprawdzeniu czy wszystko zgadza się z ustaleniami, niezwłocznie wykonujemy przelew na konto bankowe wskazane w umowie.

Wycena monet

Dowiedz się ile warte są twoje monety

Interesuje Cię wartość posiadanych przedmiotów lub chciałbyś skorzystać z usługi skupu monet? Zachęcamy do przesłania zdjęć, na podstawie których wykonamy szybką wycenę online! Wycena jest w pełni darmowa i niezobowiązująca.

Skup monet online

Skup monet i banknotów online

Posiadasz stare monety i zastanawiasz się, ile mogą być warte? Skorzystaj z formularza i uzyskaj niezobowiązującą wycenę — szybko i bezpłatnie. Nasi klienci mogą liczyć na uzyskanie korzystnej oferty skupu monet i banknotów, opartej na wiedzy merytorycznej, długoletnim doświadczeniu i doskonałej znajomości rynków numizmatycznych na świecie. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług są zadowoleni klienci, którzy stale wracają do nas z chęcią sprzedaży swoich egzemplarzy.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo oraz dyskrecję, również w przypadku skupu monet online. Cały proces wyceny i skupu jest u nas jasny, przejrzysty i (co najważniejsze) uczciwy wobec klienta. Zależy nam na pełnej satysfakcji obu stron — zapewniamy szybki czas odpowiedzi i profesjonalne doradztwo.

Szukasz profesjonalnych usługi z zakresu numizmatyki online? Prowadzimy skup starych monet oraz skup banknotów z różnorodnych okresów historycznych. Z chęcią przyjmiemy egzemplarze zarówno polskie, jak i zagraniczne. Nasz zespół składa się z trzech specjalistów, których łączne doświadczenie w dziedzinie numizmatyki wynosi ponad 60 lat. Dlatego zapewniamy, że skup monet w naszym punkcie jest zawsze oparty na fachowej wiedzy. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już teraz!

Prześlij formularz

  *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

  Dlaczego Dom Aukcyjny Numimarket?

  Zobacz, dlaczego warto nas wybrać?

  Fachowa
  pomoc

  Doświadczony
  zespół

  Krótki
  czas odpowiedzi

  Darmowa i uczciwa
  wycena