ZASADY SKUPU MONET I BANKNOTÓW

Prowadzimy skup monet przede wszystkim w naszych siedzibach w Poznaniu i Toruniu, jednak możliwy jest również skup wysyłkowy. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy rzetelnie ocenić wartość zarówno pojedynczego przedmiotu, jak i całej kolekcji.

SKUP STARYCH MONET – DLACZEGO WARTO?

Gwarantujemy atrakcyjne ceny skupu starych monet, które oparte są na aktualnych cenach rynkowych i giełdowych. Potwierdzeniem jakości naszych usług są nasi Klienci, którzy stale do nas wracają. Skup monet online, można zacząć od darmowej wyceny, którą prowadzimy przez naszą stronę internetową. 

Doświadczenie

Posiadamy łącznie ponad 60 lat doświadczenia w dziedzinie numizmatyki, dlatego nasze usługi są w pełni profesjonalne.

Dostępność

Prowadzimy skup monet w Poznaniu i Toruniu, a także oferujemy skup wysyłkowy. Jesteśmy również obecni na największej giełdzie numizmatycznej w Polsce, która organizowana jest dwa razy do roku w Łodzi.

Atrakcyjne ceny

Nieustannie obserwujemy rynki krajowe i zagraniczne, dzięki czemu gwarantujemy atrakcyjne i uczciwe ceny skupu monet i banknotów.

Skup monet online – szybka wycena

Interesuje Państwa wartość posiadanych przedmiotów lub chcieliby Państwo skorzystać z usługi skupu monet? Zachęcamy do przesłania zdjęć, na podstawie których wykonamy szybką wycenę online!

Podkreślamy, że wycena jest w pełni darmowa i niezobowiązująca.

Jeżeli przedmioty okażą się wartościowe, zaproponujemy Państwu cenę lub wystawienie na najbliższej aukcji.