Wycena monet online

Profesjonalna wycena monet wykonywana przez ekspertów

Zastanawiasz się, ile mogą kosztować posiadane Ciebie egzemplarze? Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny monet online! W tym celu wystarczy przesłać zdjęcia przedmiotów za pomocą formularza, a my niezwłocznie oszacujemy ich wartość. Przyjmujemy zarówno pojedyncze egzemplarze, jak i całe zbiory monet oraz banknotów.

Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo, szybki czas odpowiedzi oraz dyskrecję podczas wyceny monet. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych ekspertów mogą być Państwo pewni, że wartość każdej z nich zostanie określona rzetelnie i zgodnie z obowiązującymi cenami rynkowymi.

W przypadku wartościowych przedmiotów proponujemy możliwość sprzedaży egzemplarzy za gotówkę lub poprzez przelew bankowy. Możliwe jest również przekazanie monet na organizowaną przez nas aukcję. Zapewniamy jednak, że bezpłatna wycena monet i banknotów nie zobowiązuje do ich sprzedaży w naszym punkcie — z pewnością mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo!

Prosimy o nie przesyłanie monet z okresu PRL oraz monet Euro*

Prześlij formularz

  *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

  Co wiedzieć przed wysłanie monet do wyceny?

  Chcesz dopytać o szczegóły?

  Wycena monet online

  Wycena monet i banknotów w kilku krokach

  Podczas wyceny monet i banknotów stawiamy na pełną przejrzystość oraz uczciwą ofertę dla klienta. Szacowanie wartości monet przez Internet sprawia, że jesteśmy otwarci na współpracę z klientami z całej Polski. Sprawdź, jak wygląda ten proces i uzyskaj rzetelną, darmową wycenę monet bez wychodzenia z domu!

  Przesyłasz zdjęcia

  Wysyłasz nam zdjęcia swoich monet do wyceny. Możesz to zrobić przez poniższy formularz, komunikatory WhatsApp lub Messenger, a także mailowo.

  Wyceniamy monety

  Po otrzymaniu zdjęć, skontaktujemy się z Tobą i podamy szacunkową wartość oraz cenę, jaką możemy Ci zaproponować.

  Przesyłamy wycenę

  Jeśli zaakceptujesz zaproponowaną cenę prześlemy Ci gotową umowę kupna, którą należy wydrukować, podpisać i dołączyć do przesyłki z monetami.

  Oferta zakupu

  Po otrzymaniu przesyłki i sprawdzeniu czy wszystko zgadza się z ustaleniami, niezwłocznie wykonujemy przelew na konto bankowe wskazane w umowie.

  Dlaczego warto nam zaufać?

  Dom Aukcyjny Numimarket w liczbach

  Nasze wieloletnie doświadczenie zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym jest gwarancją fachowej i rzetelnej wyceny. Co roku organizujemy aukcje numizmatyczne o międzynarodowym zasięgu oraz uczestniczymy w targach numizmatycznych w Polsce i Europie. Dom Aukcyjny Numimarket zatrudnia kilkanaście osób, co czyni nas jedną z największych firm z branży numizmatycznej w Polsce.

  0
  Najdroższa kolekcja wyceniona mailowo
  0
  Najdroższa sprzedana moneta
  0
  Liczba sprzedanych monet
  0
  Przeprowadzonych wycen
  Wycena monet online
  Wycena monet i banknotów

  Wycena monet i banknotów

  Dowiedz się więcej o wycenie monet i banknotów online

  Satysfakcja klienta i rzeczowe doradztwo to nasze priorytety. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby każdy proces wyceny monet i banknotów był w pełni bezpieczny — również w przypadku transakcji online. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie wielu osób, które często zostają z nami na dłużej.

  Nasze zamiłowanie do numizmatyki i budowane latami doświadczenie gwarantuje, że każda wycena monet jest w pełni sprawiedliwa dla klienta. Bardzo dobrze znamy zarówno polski, jak i zagraniczny rynek i wiemy, które egzemplarze mogą mieć największą wartość. Prześlij nam zdjęcia, a my dokonamy profesjonalnej, darmowej wyceny monet online za Ciebie — niezależnie od tego, skąd jesteś!