Opinie naszych klientów

Bardzo życzliwa i profesjonalna obsługa ze strony pracowników DA Numimarket! Aukcje organizowane przez Numimarket na pewno zagoszczą na stałe w moim kalendarzu! Dziękuję i POLECAM!
MrMirek Ch. / Google

Na podstawie dotychczasowych doświadczeń z Dom Aukcyjny Numimarket.pl mogę zaświadczyć o wysokiej klasie numizmatów, które oferują oraz profesjonalizmie jej pracowników. Mam gwarancję, że poważnie podchodzą do mojej pasji. Serdecznie polecam. Szczególnie godny polecenia jest Artur Brzeziński, który zawsze chętnie doradzi i podpowie, co jest warte uwagi.

Władek Karpiński / Google

Świetna obsługa.
Pełen profesjonalizm.
Uczciwe podejście do klienta.
Szczerze polecam każdemu kolekcjonerowi.

Krystian Chołaszczyński / Google

NUMIZMATYKA Legnica – nasze  usługi dostępne w całej polsce

Nasze usługi numizmatyczne związane zarówno ze skupem, jak i wyceną starych monet dostępne są również w mieście Legnica. Sklep numizmatyczny w formie stacjonarnej znajduje się w Poznaniu i Toruniu, chociaż my swojej działalności nie ograniczamy do konkretnej lokalizacji. Jesteśmy otwarci na Wasze zapytania w formie online!

Jeżeli szukasz numizmatyka na terenie Legnicy, chcesz dowiedzieć się, ile warta jest Twoja kolekcja, wyślij nam zdjęcia i opis numizmatów, a my wycenimy je zupełnie za darmo. Nie czekaj – zgłoś się do nas już dziś! Zapraszamy do kontaktu!

sklep numizmatyczny – Legnica i OKOLICE

Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski – również Legnicy. Skądkolwiek jesteś możesz wysłać nam zdjęcia i opis swoich monet, a my dokonamy bezpłatnej wyceny i, jeśli okażą się wartościowe, zaproponujemy ich zakup. Nie musisz odwiedzać naszych punktów stacjonarnych. Jak działa cały proces?