Opinie naszych klientów

Bardzo życzliwa i profesjonalna obsługa ze strony pracowników DA Numimarket! Aukcje organizowane przez Numimarket na pewno zagoszczą na stałe w moim kalendarzu! Dziękuję i POLECAM!
MrMirek Ch. / Google

Na podstawie dotychczasowych doświadczeń z Dom Aukcyjny Numimarket.pl mogę zaświadczyć o wysokiej klasie numizmatów, które oferują oraz profesjonalizmie jej pracowników. Mam gwarancję, że poważnie podchodzą do mojej pasji. Serdecznie polecam. Szczególnie godny polecenia jest Artur Brzeziński, który zawsze chętnie doradzi i podpowie, co jest warte uwagi.

Władek Karpiński / Google

Świetna obsługa.
Pełen profesjonalizm.
Uczciwe podejście do klienta.
Szczerze polecam każdemu kolekcjonerowi.

Krystian Chołaszczyński / Google

NUMIZMATYKA Jelenia Góra – nasze  usługi dostępne w całej polsce

Nasza działalność skoncentrowana jest w Poznaniu i Toruniu – w każdym z tych miast znajduje się nasz sklep numizmatyczny. Jelenia Góra to miejsce, w którym jesteśmy dostępni online. Przy pomocy formularzy kontaktowych dostępnych na naszej stronie, każdy może wysłać zdjęcie i opis swojej monety do wyceny. 

Jeżeli szukasz numizmatyka na terenie Jeleniej Góry, chcesz dowiedzieć się, ile warta jest Twoja kolekcja, wyślij nam zdjęcia i opis numizmatów, a my wycenimy je zupełnie za darmo. Nie czekaj – zgłoś się do nas już dziś! Zapraszamy do kontaktu!

SKLEP NUMIZMATYCZNY – Jelenia Góra i OKOLICE

Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski – nasz sklep numizmatyczny online prowadzimy również na terenie Jeleniej Góry. Skądkolwiek jesteś możesz wysłać nam zdjęcia i opis swoich monet, a my dokonamy bezpłatnej wyceny i jeśli okażą się wartościowe, zaproponujemy ich zakup. Nie musisz odwiedzać naszych punktów stacjonarnych. Jak działa cały proces?