Opinie naszych klientów

Bardzo życzliwa i profesjonalna obsługa ze strony pracowników DA Numimarket! Aukcje organizowane przez Numimarket na pewno zagoszczą na stałe w moim kalendarzu! Dziękuję i POLECAM!
MrMirek Ch. / Google

Na podstawie dotychczasowych doświadczeń z Dom Aukcyjny Numimarket.pl mogę zaświadczyć o wysokiej klasie numizmatów, które oferują oraz profesjonalizmie jej pracowników. Mam gwarancję, że poważnie podchodzą do mojej pasji. Serdecznie polecam. Szczególnie godny polecenia jest Artur Brzeziński, który zawsze chętnie doradzi i podpowie, co jest warte uwagi.

Władek Karpiński / Google

Świetna obsługa.
Pełen profesjonalizm.
Uczciwe podejście do klienta.
Szczerze polecam każdemu kolekcjonerowi.

Krystian Chołaszczyński / Google

SKUP I WYCENA MONET KATOWICE – JESTEŚMY OTWARCI NA CAŁĄ POLSKĘ

Nasze sklepy numizmatyczne znajdziesz w Poznaniu i Toruniu, ale z chęcią obsługujemy klientów z całej Polski oraz zza granicy. Nie wiesz, gdzie znajduje się najbliższy skup złotych monet w Katowicach? Skontaktuj się z nami, niezależnie skąd jesteś!

Zapewniamy darmową wycenę i skup monet – również dla mieszkańców Katowic. Jeśli nie wiesz, za ile możesz sprzedać swoje monety, wyślij nam zdjęcia oraz opis, a my niezwłocznie wrócimy do Ciebie z odpowiedzią. Zapraszamy!

WYSYŁKOWY SKUP MONET – KATOWICE I OKOLICE

Nasza działalność obejmuje nie tylko punkty stacjonarneoferujemy usługi klientom z całej Polski, również Katowic. W każdej chwili i w każdym miejscu możesz wysłać nam opis i zdjęcie twoich monet, a my postaramy się jak najszybciej wrócić z bezpłatną wyceną. Jeśli będą to wartościowe okazy – zaproponujemy również ich zakup. Wszystko to bez wychodzenia z domu! Jak to działa?

Szybka wycena

W ramach naszego skupu monet oferujemy darmową wycenę, która nie nakłada na Ciebie obowiązku sprzedaży. Potrzebujemy tylko wypełnionego formularzu ze zdjęciami – zaraz znajdzie się on na naszej skrzynce mailowej. Wartościowe przedmioty wystawiamy na najbliższej aukcji lub płacimy za nie gotówką.

Kontakt

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami bezpośrednio, a my chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Przejdź do zakładki kontakt i dowiedz się więcej.